Олексій Яровенко

Актор театру та кіно

Дата народження: 23 Серпня 1987
Місце народження: м. Мінськ, Білорусь
Сімейний стан: одружений з Ольгою Карповою

  Instagram   

Актор Олексій Яровенко не бачив себе на сцені! У юнацькому віці він професійно займався футболом і збирався підкоряти великий спорт. Інтереси хлопця різко змінилися завдяки студентському театру, у якому він брав участь. З того моменту Олексій Яровенко твердо вирішив: його біографія почнеться зі слова «актор». Вчитися він пішов у Білоруську державну академію мистецтв (майстерня В.А. Міщанчука), яку успішно закінчив у 2012 році. Відразу після вручення диплому Олексій отримав ролі в дебютних фільмах «Вище неба» і «Сімейний детектив». Також із 2012 року Яровенко грає на сцені Національного академічного театру ім. Янки Купали.

Найкращі роботи в біографії Олексія Яровенко

Справжня популярність прийшла до актора після прем’єри мелодрами «Сила кохання», де Яровенко зіграв танцюриста Стаса. Герой збирався підкорити паркет у Німеччині й одружитися на коханій дівчині, але її збив автомобіль. Фільм показує зворушливу історію, як Стас боровся за життя нареченої, незважаючи ні на що.

Олексій Яровенко в серіалі «Кріпосна»

У лютому 2019 року на українських телеекранах Олексій з’явився у масштабній костюмованій драмі «Кріпосна». Тут актор зображує порядного, мужнього дворянина Олексія Косача – героя Кримської війни. Волею долі молодий чоловік закохується в головну героїню, ще не знаючи, що вона чужа власність…

Особисте життя актора

Олексій одружений з Ольгою Карповою – актрисою Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. Вони познайомилися на театральному фестивалі студентських шкіл в Кишиневі, куди з’їхалася молодь з Мінська і Києва. За його словами, це була любов з першого погляду. Після першої зустрічі вони багато листувалися, потім почали їздити один до одного. У підсумку Яровенко та Карпова вирішили жити разом у Києві.

Інтерв’ю з актором

Олексій Яровенко на Dbaj

[anycomment]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *