Кріпосна

Кріпосна — український російськомовний мелодраматичний телесеріал. Сюжет розповідає про пригоди української кріпачки Катерини, яка бореться за свою свободу у XIX столітті у Ніжині.

Сюжет

Кріпачка Катерина Вербицька — власність найбагатшого ніжинського поміщика Червінського. Однак дівчина зовсім не схожа на селянку. У неї бездоганні манери, вона вивчила кілька іноземних мов, грає на фортепіано й навіть пише картини. Усе тому, що так її виховала хрещена мама — дружина Червінського. Героїня серіалу «Кріпосна» мимоволі перебуває на межі двох світів: дворян та інтелігентів з одного боку і позбавлених волі кріпаків, перетворених російською владою на матеріальну власність, — з іншого.

Бідна дівчина закохана у дворянина Олексія Косача, але відчувати це почуття вона не має права. Червінський украй незадоволений і забороняє їй навіть думати про красивого чоловіка. Заради любові та здобуття свободи кріпачці доведеться пережити смерть близьких, не втратити себе в паніці народного повстання, а ще — втікати від небезпечного маніяка, оберігати свою честь, блукаючи в павутині київських борделів.

Актори

[anycomment]