Олександр Рудинський

Актор театру та кіно

Дата народження: 23 Липня 1996
Місце народження: м. Миколаїв, Україна
Сімейний стан: одружений з Марією Заниборщ

  Instagram      Facebook   

Олександр Рудинський хоч і молодий, але вже дуже досвідчений актор. У 2018 році Олександр закінчив Київський національний університет театру та кіно ім. І.К.Карпенка-Карого (майстерня Дмитра Михайловича Богомазова) за фахом «Актор театру та кіно». Ще до свого випуску встиг зіграти у виставі за п’єсою Вільяма Шекспіра «Дванадцята ніч», режисером якого виступив сам Дмитро Михайлович.

Після закінчення університету Олександр стає частиною трупи Національного драматичного театру ім. Івана Франка, де вже встиг зіграти в семи виставах.

Кіно та серіали

Однією з перших робіт на великих екранах для Саші стала роль у фільмі «11 дітей з Моршина», де актор зіграв закарпатського гуцула, який вкрав у торговому центрі біткоїни. І хоча сам Олександр, за його власним визнанням, не фанат подібного кіно, але співпраця з режисером Олександром Непиталюком принесла йому дуже цікавий досвід.

Аудиторії Нового каналу Олександр в першу чергу відомий за роллю зухвалого Петра з комедії «Подорожник». Яскравий та харизматичний персонаж швидко запам’ятався глядачам. На зйомках проєкту Олександру Рудинському навіть пощастило поцілувати в губи саму Олесю Жураківську! Цей епізод актор згадує з посмішкою:

«Режисер сказав мені, що потрібно добре притиснутися до неї, поцілувати в губи та затриматися так секунд на п’ять. І ми з Лесею перед зйомками кілька разів репетирували. Пам’ятаю, вона говорила: “Давай, давай візьми мене і прямо ось так от притисни!».

Олександр Рудинський в серіалі «Перші ластівки»

В осінньому сезоні 2019 року на Новому каналі глядачі нарешті побачили Олександра Рудинського в драматичній роботі. Гостросоціальний серіал «Перші ластівки» став українським варіантом вже культової драми «13 причин чому» та розповідає про таємну сторону життя сучасних підлітків. Акторський склад «Перших ластівок» багатий на дуже яскравих молодих українських артистів. Компанію Саші склали Таїсія Щурук, Олег Гоцуляк, Максим Девізоров і багато інших.

У серіалі «Перші ластівки» Олександр Рудинський зіграв Нікіту Маслова – одного з четвірки головних героїв. Нікіта людина-протест, любить хуліганити та сміятися над однолітками. Такий характер сформувався в хлопця, бо він залишився без батьків під опікою бабусі та дідуся. Він не ладнає з рідними та звертається до загадкового Друга за підтримкою.

Інші актори серіалу «Перші ластівки»

Хобі та інтереси

23-річний актор – дуже багатогранна особистість. Олександр захоплюється такими видами спорту як бокс, самбо та футбол. Також Саша володіє декількома видами танцю, народним та бальним, і дуже добре грає на гітарі.

Інтерв’ю з актором

Фільмографія

Рік Фільми та серіали Роль
2019 Перші ластівки Нікіта Маслов
Кошмарний директор, або школа №5 Псих
Подорожники Петро
З вовками жити Пашка
11 дітей з Моршина Гуцул
2018 Шляхетні волоцюги
Затемнення
За законами воєнного часу-2
2017 Все ще буде
Невиправні
2016 Закон пелікана
Село на мільйон
Черговий лікар

Олександр Рудинський на Dbaj

[anycomment]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *