Перші ластівки

«Перші ластівки» — український молодіжний телесеріал. Прем’єра першого сезону телесеріалу в Україні відбулася 19 листопада 2019 року на Новому каналі. 2 березня 2020 року «Новий канал» вирішив продовжити телесеріал на другий сезон. Точна дата виходу, сюжет та акторський склад 2 сезону поки не відомі.

Сюжет

Сюжет серіалу розповідає про проблеми, з якими стикаються школярі та їхнє оточення в підлітковому віці: дорослішання, статева зрілість, прийняття себе, формування особистості, знущання однолітків, відчуття знедоленості та думки про суїцид.

Події серіалу розпочинаються 1-го вересня. В школу приходить нова учениця. Навчальний рік йде своєю чергою, допоки школу не сколихує самогубство школярки. Ніхто не знає, що стало причиною, адже на місці самогубства навіть не знайшли передсмертної записки.

Слідча Ольга Макарова намагається з’ясувати, чи дівчина наклала на себе руки, чи її навмисно зіштовхнули з даху багатоповерхівки. В ході розслідування їй відкриваються страшні таємниці, що приховують учні, вчителі, батьки та навіть її син. Тим часом, діти з абсолютно різних сімей, різного добробуту і стану виявляються вплутаними в історію зі смертю своєї однокласниці, але нічого не можуть розповісти батькам. Дівчинка підкорялася вказівкам таємничого «Друга», і дехто ще потрапляє під його вплив.

Актори

Персонажі

У відео актори розповідають про характер своїх персонажів

Схожі серіали

[anycomment]