Таїсія-Оксана Щурук

Актриса

Дата народження: 20 Листопада 1998
Місце народження: м. Київ, Україна
Сімейний стан: зустрічається з Іллею Валянским

  Instagram   

Не дивлячись на зовсім юний вік, актриса Таїсія-Оксана Щурук має пристойний перелік ролей. З раннього дитинства Тася займалася розвитком себе як майбутньої зірки: модельні й акторські курси, танці та різні школи. Тому не дивно, що в 14 років дівчина почала зніматися в телесеріалах і шоу.

Перша велика роль актриси – серіал «Київ вдень та вночі»

У 16 років Таїсія Щурук вирушає на кастинг відомого українського серіалу «Київ вдень та вночі». Дівчині дісталася головна роль егоцентричного та неслухняного підлітка, який зіткнеться з дорослими проблемами. Незважаючи на те, що сама актриса була ще дуже молода, з персонажем вона впоралася чудово – героїня Таїсії вийшла дуже правдоподібною. Через 3 сезони Таїсія Щурук залишає серіал за власним бажанням.

Нові ролі в кіно та серіалах

Після того як Таїсія пішла з серіалу, вона не стала спочивати на лаврах відомого проєкту та продовжила працювати й розвиватися. Наступним фільмом для дівчини стала українська етномістична драма «Морена», де у Таїсії Щурук знову головна роль. В 2018 році стрічка уже була готова, однак досі про вихід в українсьий прокат ще не заявлено.

Таїсія Щурук у серіалі «Перші ластівки»

У 2019 році Таїсія зіграла одну з головних ролей у молодіжному трилері «Перші ластівки» на Новому каналі. Її героїня Катя Щаслива – наполовину глухоніма, закомплексована й тиха. Хвороба зробила дівчину посміховиськом в очах однолітків. Але й дім не назвеш її фортецею: Катя із неблагополучної сім’ї. Її батьки без кінця випивають, і підтримати школярку нікому. Це штовхає героїню на зближення з невідомим Другом, який заволікає її в небезпечну гру.

Інші актори серіалу «Перші ластівки»

Інтерв’ю з актрисою

Фільмографія

Рік Фільми та серіали Роль
2019 Перші ластівки Катя Щаслива
Кошмарний директор, або Школа №5 Марго
2018 Морена Аня
2017 Життя на грані
Лікар Ковальчук
2016 Київ вдень та вночі Тася
Слідчі
2015 Клініка
Реальна містика

Таїсія-Оксана Щурук на Dbaj

[anycomment]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *