Мій юний принц

Фільм «Мій юний принц» стане першим повнометражним художнім фільмом на теми дорослішання й ЛГБТ, який знімуть в Україні й виключно українською командою. Продюсером і сценаристом проєкту виступив Олексій Гладушевський, який також продюсував революційних для українського ТВ «Перших ластівок».

Сюжет

Сюжет стрічки розгортається навколо 17-річного Поля із заможної родини, який страждає агорафобією (страх відкритого приміщення). Разом з матір’ю Поль живе на гроші, виручені бабусею Норою від продажу витворів мистецтва. Він веде розгульне, екстравагантне й повне guilty plesures життя у своєму шикарному домі – аж поки не зустрічає молодого хлопця Антуана і його батька Марка. Саме вони змінять геть усе в цій налагодженій системі і стануть ключовими фігурами у справі про подвійне вбивство.

Команда

Днями Олексій Гладушевський публічно оголосив вже затверджену команду проєкту. Роль Поля зіграє український актор Петро Ніньовський, якого глядачі можуть знати за серіалом від 1+1 «Сидоренки-Сидоренки», а також фільмом «Кошмарний директор, або школа №5».

Фільм Мій юний принц
Петро Ніньовський та Євген Лісничий на фінальних пробах

Серед виконавців також Вікторія Литвиненко, Євгеній Лісничий, Ксенія Жданова, Анастасія Пустовіт та інші. Режисером стрічки стане Хачатур Василян, нагороджений у 2018 році за фільм «Деталі» на Le Petit Cannes Film Festival. Художником-постановником – Дмитро Костюминський, сценограф і театральний режисер, відомий роботою з Владом Троїцьким.

Актори фільму Мій юний принц
Петро Ніньовський та Вікторія Литвиненко на фінальних пробах

Зйомки фільму Мій юний принц
Петро Ніньовський та Ксенія Жданова на фінальних пробах

Коментарі продюсера

«Повнометражний фільм «Мій юний принц» має всі шанси стати унікальною подією в українському кінематографі. Це масштабне Арт-кіно з по-справжньому шекспірівським сюжетом, сценарій до якого експерти вже охрестили «українським «Гамлетом». Історія головного героя, його сім’ї та оточення буде близька й цікава глядачам у всьому світі. У фільмі ми досліджуємо кілька важливих тем: любов, тиранія, смерть, одержимість, залежність, несвобода, ізоляція. Стрічка буде насичена візуальним естетством і, що не властиво українському кіно, еротичними сценами», – обіцяє Олексій Гладушевський.

Зараз фільм готують до подачі на конкурс Держкіно. Створюватиме його кінопродакшн Real Pictures, запущений Олексієм Гладушевським та Регіною Маряновською-Давідзон наприкінці 2019 року. Зйомки заплановані на 2021-й рік.

«Так як зйомки плануються тільки в наступному році, весь рік в акторів пройде в репетиціях, роботі з режисером над роллю, тренерами в залі і психологом по зняттю зажимів», – додає на сторінці instagram Гладушевський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *