Вікторія Литвиненко

Акторка театру та кіно

Дата народження: 16 Січня 1986
Місце народження: м. Фастів, Україна
Сімейний стан: одружена

  Instagram   

У кіно дебютувала в 2003 році, знявшись в телесеріалі «Завтра буде завтра». Перша головна роль актриси – у 100-серійній мелодрамі «Тільки кохання» 2010 року, де вона зіграла колишню співачку Альбіну, підступну і ревниву жінку, яка бореться за увагу овдовілого архітектора. Також зіграла в проектах «Володимирська, 15», «Порох і дріб», «Пізніше каяття», другому сезоні «Жіночого лікаря», «Сашка», «Гречанка», «Безсмертник», «Швидка допомога», «Перші ластівки».

У 2007 році актриса закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Вікторія Литвиненко в серіалі «Перші ластівки»

У 2019 році актриса взяла участь у молодіжному серіалі Нового каналу «Перші ластівки». Вікторія так розповідає про свою героїню: «Моя героїня – слідча, Ольга Макарова, жінка з дуже непростою долею. Жінка, котра перегоріла в собі, але все ж таки знайшла сили жити далі, а робота їй у цьому дуже допомогла. Вона готова розібратися зі своїми проблемами, а в ході головного розслідування «Перших ластівок» Макарова багато зрозуміла про свою особисту трагедію життя».

Інші актори серіалу «Перші ластівки»

Вікторія Литвиненко на Dbaj

[anycomment]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *